Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o nowościach na stronie, wpisz adres e-mail:

Regulamin

REGULAMIN
1. Sklep internetowy mlyn-kopytowa.pl jest własnością UNIW-MŁYN Wojciech Kurcoń 38-459 Kopytowa 47 NIP 684-141-05-67 REGON 180034479 w dalszym ciągu dokumentu zwany SPRZEDAWCĄ numer konta: ING 60 1050 1458 1000 0092 0422 4951 Adres do korespondencji: 38-459 Kopytowa 47; adres e-mail: mlynkopytowa@gmail.com

 

Warunki sprzedaży

1. Zamówienia towarów w sklepie internetowym mlyn-kopytowa.pl można składać poprzez dodawanie produktów do wirtualnego koszyka oraz potwierdzenie zamówienia, jeśli kupujący nie może dokonać zamówienia poprzez sklep internetowy, zamówienia można również składać pod numerem telefonu/fax 13-431-41-47 lub adresem e-mail mlynkopytowa@gmail.com
  2. Sprzedaż prowadzona jest w Polsce.
  3. Zamówienia można składać jako gość lub po zarejestrowaniu się do sklepu internetowego mlyn-kopytowa.pl Producent nie będzie realizował zamówienia kiedy dane klienta będą nieprawdziwe lub niekompletne. 
  4. Zamówienie zostanie potwierdzone  e-mailem. 
  5. Zamówienie można anulować pisząc na e-mail mlynkopytowa@gmail.com W sytuacji wysłanego zamówienia nie można go anulować ani zmieniać.
  6. Ceny produktów podane są w polskich złotych (PLN) i zawierają podatek VAT.
  7. Każde zamówienie dokumentowane jest fakturą lub paragonem.
8. Zamówienia będą realizowane w ciągu 3 dni roboczych. Przy wydłużeniu  czasu oczekiwania na produkt, producent niezwłocznie poinformuje o tym klienta.
 9. Realizacja zamówienia liczona jest od czasu odebrania przelewu z pieniędzmi lub potwierdzenia zamówienia za pobraniem.
 10. Kiedy producent będzie miał wątpliwości do zamówienia klienta, zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji. Klient zostanie poinformowany drogą e-mailową o takiej sytuacji.
  11. Zamówione produkty zostaną doręczone pod adres wskazany przy składaniu zamówienia.
 12. Producent gwarantuje, że produkty w dniu wysyłki posiadają minimum 4 miesiące terminu przydatności do spożycia.


 
Zwroty i reklamacje

1. Każdy zamówiony w sklepie internetowym mlyn-kopytowa.pl towar można zwrócić bez podawania przyczyny w ciągu 10 dni roboczych od otrzymania zrealizowanego zamówienia – pod warunkiem nienaruszenia opakowania.
2. Przed odesłaniem towaru, reklamacje lub zwroty należy zgłaszać na adres e-mail mlynkopytowa@gmail.com
3. Zwracając lub reklamując towar kupujący powinien odesłać go do sprzedawcy wraz z oryginałami wszystkich dokumentów otrzymanych z przesyłką oraz z dowodem zakupu. Kupujący powinien podać również dane do przelewu za zwrócony towar.
4. Klient zwracając lub reklamując towar zobowiązuje się do zabezpieczenia towaru tak, aby nie uległ uszkodzeniu podczas wysyłki i doszedł do sprzedawcy w takim stanie, jakim kupujący go otrzymał.
5. W przypadku zwrotu produktu, pieniądze za towar zostaną przelane w ciągu 14 dni na konto kupującego, gdy wszystkie warunki zwrotu zostaną dotrzymane. Koszt dostawy i odesłania produktu nie jest zwracany.
6. Nie przyjmujemy zwrotu zamówionych towarów przesłanych do nas jako paczka za pobraniem.
7. Zwroty i reklamacje należy kierować na adres: UNIW-MŁYN Wojciech Kurcoń 38-459 Kopytowa 47

 

Wysyłka

1. Koszty wysyłki ponosi kupujący, za wyjątkiem osobnych ustaleń.
2. Odbiór paczki od kuriera musi być poprzedzony gruntownym sprawdzeniem, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu oraz czy jest kompletna i zgodna z dowodem zakupu.


Postanowienia końcowe

1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego
2. Firma gwarantuje Państwu ochronę danych osobowych (zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych" z dn. 29.08.1997 r. ), zarówno w procesie ich przetwarzania jak i przechowywania, chroniąc je przed dostępem osób nieupoważnionych. Nasz sklep nie udostępnia żadnych danych osobowych innym osobom, instytucjom czy firmom. Zbieramy informacje osobowo-adresowe, adresy poczty elektronicznej, które służą przede wszystkim do realizacji zamówienia. Informacje kontaktowe klientów są wykorzystywane wtedy, gdy jest to konieczne, np. w celu potwierdzenia terminu dostawy towaru i ewentualnie subskrybowania wiadomości np. informowania o oferowanych przez mlyn-kopytowa.pl produktach, przesyłania materiałów promocyjnych, a także do badania Państwa zachowań i preferencji z przeznaczeniem tych wyników na potrzeby polepszania jakości usług świadczonych przez mlyn-kopytowa.pl (zgodnie z ustawą "O świadczeniu usług drogą elektroniczną" z dn.18.07.2002 r.). Firma ogranicza wykorzystywanie i zbieranie informacji do minimum niezbędnego do świadczenia Państwu usług na możliwie najwyższym poziomie. Mają Państwo możliwość zrezygnowania z otrzymywania listów drogą elektroniczną. Przysługuje Państwu wgląd we własne dane, ich zmianę bądź żądanie ich usunięcia oraz zaprzestanie ich przetwarzania.